Bizimle iletişim kur
Jack Liu

Telefon numarası : (86) 13884494576

Naber : +(86)13884494576

Ningbo Good Water Source Environmental Protection Electrical Appliance Co.,Ltd

Kalite pazara, iyileştirme ise ilerlemeye yol açar

Tutum her şeydir, detay her şeydir

Bilim ve teknolojiyi itici güç olarak alın, kaliteyle yaşayın

Müşteri bizim tanrımız, kalite tanrının gereğidir

  • Ningbo Good Water Source Environmental Protection Electrical Appliance Co.,Ltd
  • Ningbo Good Water Source Environmental Protection Electrical Appliance Co.,Ltd
  • Ningbo Good Water Source Environmental Protection Electrical Appliance Co.,Ltd
  • Ningbo Good Water Source Environmental Protection Electrical Appliance Co.,Ltd
  • Ningbo Good Water Source Environmental Protection Electrical Appliance Co.,Ltd
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, İhracatçı, Satıcı
Markalar İyi Su Kaynağı. No. Çalışanları 100~120
Yıllık satış 1 million -2 million Yıl kurulan 2015
İhracat p.c 80% - 90%
Giriş
NINGBO İYİ SU KAYNAĞI ÇEVRE KORUMA ELEKTRİK UYGULAMASI CO

Mini su soğutucu, duvara monte edilmiş anında kaynar su ısıtıcı, su arıtma şişesi, su sürahisi, vb.

Şirket 6000 metrekarelik arsa alanı kaplamaktadır. Olumlu coğrafi konumu ve rahat ulaşım sahiptir. Şirket, farklı ürün ekipmanları ve farklı ürün serileri ile. ISO9000 sertifikasına sahiptir ve ayrıca AR-GE, kalite kontrol, satış ve satış sonrası servis sistemi vb. İşlemlerini tamamlamıştır. Ürünlerin içindeki filtreler NSF standardı 42'ye uygun olarak üretilmiştir. Filtreler fonksiyonunu test etmek için kendi filtre laboratuarımız da bulunmaktadır. Ürünlerimizin içindeki filtreler yüksek sıcaklık dezenfeksiyonu, ultrasonik kaynak, UV dezenfeksiyonu ve tüm test parametreleri içme suyu kriterlerine uygundur.

Hedeflerimiz Kalite, pazara, iyileştirme ise ilerlemeye, Tutum her şey, detay her şey, Bilim ve teknolojiyi itici güç olarak kabul et, kalite ile yaşa, Müşteri tanrımız, kalite tanrının gereği.

"Piyasayı kazanmak için kaliteli inovasyon, iyi niyet yönetimi geleceği yarattı" ile aynı çizgideyiz. felsefe, titiz ve titiz bir çalışma tarzı, yüksek maliyetli ürünler, birinci sınıf bir markanın yerli ambalaj malzemelerini oluşturmak için elimizden geleni yapıyoruz. Arkadaş ve samimi işbirliğini yapmaya istekliyiz, tüm dünyada mükemmel!

Geçmiş

Ürünlerimizi farklı ülkelerden farklı müşterilere temin etmekteyiz. Özellikle Avrupa pazarı, Avustralya pazarı, vb

Hizmet
NINGBO İYİ SU KAYNAĞI ÇEVRE KORUMA ELEKTRİK UYGULAMASI CO

dünyanın her yerindeki müşterilerin taleplerini karşılamak için mini su soğutucu dispanserimiz, duvara monte anlık kaynar su ısıtıcımız, vb farklı ürünlerimizle OEM hizmeti alabiliriz.

Güç: Piyasa rekabet gücünden güç, piyasaya yansıdığı kanıtlanmış güç, kanıtlıyoruz.

Tutku: Markamızın zengin ruhu, ekibin canlı, sağlam temel, endüstri beklentileri, açık hedef programlama, daha fazla özgüvene olan tutkumuz.

Ekip: Yıllarca pratik, uluslararası yerli ve uluslararası endüstri ile mesleki beceriler ve profesyonel nitelikler, profesyonellik ve güçlü ve canlı uygulamalar.

Yetenek: Test, ilk adımın yeteneğinin düşünme olduğunu ve testin ikinci adımının kapasitesinin çalışacağını, üçüncü adımın sonuç olduğunu, adım adım incelemenin onayladığını bize bildirir.

Vizyon: Sektördeki öncü markalar bizim süreçlerimizden biri çalışanlar, ortaklar, tüketiciler, saygı ve sevgi ile marka olma hedefimizdir.

Zihin: Çalışanlara geri dönüşe değer veriyoruz, aynı zamanda ortakların çıkarlarına önem veriyoruz, daima tüketicilerin çıkarlarına önem veriyoruz, sosyal, çevreye faydalı katkılara daha fazla önem veriyoruz.

Ücretsiz Örnek İşaretleme
Weoffer 12 saat hızlı satış öncesi yanıt ve ücretsiz danışmanlık. Kullanıcılar için her türlü teknik destek mevcuttur.
Üretimin Sıkı Kalite Kontrolü
Gelişmiş test donanım benimseyin ve ürünlerimizin mükemmel kalitesini sağlayan eksiksiz ve sıkı bir kalite kontrol sistemi kurun.
1-7 Gün Hızlı Teslimat
Biz seri üretim ve stok ve hazır ürün var, bu öğeler için 5-7 gün hızlı teslimat süresi sunuyoruz. Büyük makine ve özel ihtiyaçlarınız için, sizi öncelikli müşteri olarak alıp ilk kez kargonuzu üreteceğiz.

24 Saat Satış Sonrası Servis

Yanıt süresi: kullanıcının bildirimini aldıktan sonra 24 saat satış sonrası teknik destek sağlıyoruz.
Telefonla araştırma: satış sonrası ekibimiz, ürünün çalışma durumunu takip etmek ve gerekirse sorunları keşfetmek ve çözmek için garanti süresi boyunca her ay kullanıcıyı arayacaktır.
OE M sağlar : eşzamanlı ürünlerimizi, mevcut standartlara dayanan mevcut ürünlerimize dayanarak, şartname, durum dışı, müşterilerin logosu dahil olmak üzere distribütörlerin ihtiyacına göre özelleştirin.

Ekibimiz
Ürün kalitesini her zaman kesinlikle kontrol eden, ürün kalitesini sağlamak için otomatik makine ve ekipmanın sürekli güncellenmesiyle her ürünün kullanıcı deneyimine odaklanan teknik ekip deneyimlidir. Bu arada, Ar-Ge ekibimiz sürekli üretim teknolojisi reformu ve değişen pazar talebinden endişe duyuyor, böylece zamanla ilerliyor ve kendi tasarım konseptlerini geliştiriyorlar.

Eğitim, tüm üyeler için zorunlu bir kurstur ve yeteneklerimizi geliştirmemize ve yaşamın güzelliğini bulmamıza yardımcı olacak çeşitli eğitimler düzenleyeceğiz. Birlikte öğrendiğimiz ve çalıştığımız zamanı değerlendiriyoruz.

Her ayın başında, kendi hedeflerimizi belirleyeceğiz ve ödülleri önceden belirleyeceğiz. Herhangi bir grup hedeflerine ulaşırsa, yalnızca kazanan olan ödüllerinin tadını çıkarabilirler. Renkli dış mekan aktivitelerimiz. Hayatın tadını çıkar.